pühapäev, 7. juuni 2009

2009 MTV Movie AwardsVaatasin terve show ära nagu mul iga aasta kombeks, mis siis et auhindadest üldse ei hooli. Peale Twilight'i ei mäletagi teisi võitjaid...

Igatahes Andy Samberg on parim/naljakaim host siiani. Soovitan südamest üleval olevat muusikavideo "karmid mehed ei vaata plahvatustele tagasi" koos J.J. Abrams sündi soologa! Humoorikaid momente oli veelgi.

2008 MTV Movie Awards ülevaade.

Brüno perse vs. Eminem'i nägu

jeee Krissu võitis

ups - piinlik...

OMG kas nad kordavad oma suudlust pärast Best Kiss võitmist?
Ei. :(

Kole soeng sul Megan Fox :/
Aga robotautosid tulen ikka vaatama!

4 kommentaari:

 1. Denzel walks, Will Smith walks, Mark Wahlberg is wearing a hat.

  VastaKustuta
 2. Ladies and gentlemen, please join me in welcoming, mr. Neil Diamond... hahaha Where are we?

  VastaKustuta
 3. Oi, Fox on soenguga tõesti mööda pannud. Ja auhinna välimus näitab millised filmid on potentsiaalsed võitma.

  VastaKustuta
 4. Hea tulevane kolleeg!

  Eesti politsei on arenev ja kaasaegne organisatsioon. Selleks, et tagada Eesti inimeste ja meie külaliste turvalisus ning et jätkuks ka politseiorganisatsiooni innovatiivne areng, ootame me oma ridadesse asjalikke ja tublisid kodanikke.

  Töö politseis on põnev ja iga päev üha uusi väljakutseid pakkuv, olgu kodu- või välismaal. Eesti politsei on nüüdseks võrdväärne ja arvestatav koostööpartner rahvusvahelisel tasandil. Meie kasutada on kõige kaasaegsemad tehnilised lahendused, millest huvituvad paljud meie kolleegid Euroopas. Eesti politseinikud on partnerite poolt hinnatud koolitajad ja nõustajad, osaledes ise ka mitmetel rahvusvahelistel missioonidel nii Euroopas kui väljaspool.

  VastaKustuta