esmaspäev, 24. juuli 2017

KÜMME!Jep, Filmidest ja Muusikast blogil täitus eile 10 aastat. Et panna asi persepektiivi, siis juulis 2007 oli George Bush veel u. 1,5 aastat USA president ja Tobey Maguire oli veel Ämblikmees (Spider-Man 3's). 10 aastat vana on näiteks esimene Transformers ja Jan Uuspõld läheb Tartusse. Et te tunneksite ennast tõesti vanana, siis võib veel mainida, et näiteks blogiga samal aastal ilmusid albumid Radiohead - In Rainbows, Arcade Fire - Neon Bible (alles nende teine), LCD Soundsystem - Sound of Silver (samuti nende teine), UNKLE - War Stories (mu lemmik 2007 album) jpt.

Aeg lendab ja blogi kogub tolmu nüüd juba mingi viiendat aastat. Olen siiski pidanud traditsiooni ja teinud igal aastal vähemalt PÖFFi postituse. Tänavu ei jää kindlasti erandiks, sest puhkus on juba selleks ajaks võetud ning pass ostetud. Kusjuures filmifestivalidest rääkides - sel aastal õnnestus ära käia oma esimesel välismaisel filmifestivalil Karlovy Vary's. Jäi üldiselt positiivne mulje, kuigi ei saanud seal kahjuks täies mahus olla, sest pidin Kasabiani kontserdiks Eestis tagasi olema. Muide kontsertidega teen vist sel aastal oma rekordi: Rammstein, Foo Fighters + The Kills, Kasabian, Glen Hansard, The Naked and Famous, The xx, Future Islands ja Ruja (veel lahtine). Oleksin ainult alt-J pärast Positivusele ka läinud, aga viimasel hetkel mõtlesin ümber ja müüsin pileti maha. Äkki on lootust neid kunagi veel näha.

Üritan üldse sel aastal rohkem muusikat kuulata ja võib-olla teen aasta lõpus albumite topi ja/või mixtape'i oma lemmiklugudest. Eks siis püsige lainel, kui kedagi huvitab.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar